طراحی اپلیکیشن حرفه ای به همراه وب سایت

طراحی اپلیکیشن حرفه ای تنها زمانی محقق خواهد شد که شما یک تیم حرفه ای در کنار خود داشته باشید. اگر خودتان سر رشته ای از طراحی اپلیکیشن دارید و تنها برای رفع مشکلاتی نیاز به یک هم تیمی خوب دارید میتوانید بصورت پروژه ای بخش هایی را برون سپاری کنید و یا طراحی تمام قسمت های اپ موبایل را به یک تیم سازنده بسپارید. همچنین میتوانید افرادی را استخدام کنید که بصورت بلند مدت در کنار شما به توسعه اپ بپردازند. این درحالی است که مجبور به پرداخت حقوق و باقی مسائل قانون کار خواهید شد. پس بهترین راه برای طراحی یک اپلیکیشن سپردن کار به دست یک شرکت طراحی اپلیکیشن و برنامه نویسی است.
شرکت رونیکا با بیش از یک دهه تجربه در حوزه ی طراحی سایت،سئو،طراحی اپلیکیشن اندروید و ios،بهینه سازی اپ موبایل برای ارائه خدمت آماده است.

درخواست طراحی اپلیکیشن

فقط کافیست ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن

امکانات طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت به همراه اپلیکیشن رایگان!

یکی از پکیج های طلایی که از سمت شرکت داده پردازی رونیکا نصیب شما خواهد شد طراحی وب سایت به همراه اپلیکیشن رایگان است.اپلیکیشن و وب سایت ها مکمل یکدیگر هستند و با گذشت زمان میتوان به وابستگی این دو سیستم پی برد. یکی از معایبی که اپلیکیشن ها دارند در این است که ممکن است بعد از مدتی با پر شدن حافطه ی گوشی کاربر پاک و به فراموشی سپرده شوند.این در حالی است که داشتن وب سایت در کنار اپلیکیشن میتواند مشتریان و کاربران را از طریق مرورگرها به سمت شما هدایت کند. پاسخ به این سوال که طراحی اپلیکیشن بهتر است یا طراحی سایت وابسته به استراتژی و بودجه مد نظر شما برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ است. .که میتوانید در مقاله ی مربوط به این مورد آن را بررسی کنید

طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن؟
طراحی سایت فروشگاهی در همدان

ویژگی های یک اپلیکیشن خوب

بدون شک یک اپلیکیشن زمانی خوب است که کاربران از آن راضی باشند.جلب رضایت کاربر وابسته به نوع طراحی و خدماتی که کامل ارائه میشود بستگی دارد. از جهتی کاربران اپلیکیشن ها بسیار علاقه مند به شخصی سازی اپ خود دارند تغییرات ظاهری و ایجاد پروفایل یا ارتباط گرفتن با سایر کاربران اپلیکیشن میتواند یکی از نیاز های کاربر باشد. البته نکات مهم تر از جمله سرعت و امنیت اپ را نباید فراموش کرد. در نهایت انعطاف پذیری اپلیکیشن و توانمندی برنامه نویس اپ در پیشبرد اهداف و حیات اپلیکیشن بسیار مهم است تا بتواند پاسخگوی تغییرات از سمت کارفرما و کاربران باشد.

قابلیت توسعه و انعطاف پذیری

بدون شک یکی از مهم ترین فاکتورها در حفظ حیات هر نرم افزار امکان بهبود و توسعه در آن است.هیچ وب سایت یا اپلیکیشنی از ابتدا تمامی نیازها را رفع نکرده مگر آنکه با ادامه رشد خود و آپدیت ها به نسخه های کامل تر تبدیل شده اند.

کاربری آسان

یادتان باشد، حرف اول را مشتری می‌زند. هر کاری می‌کنید باید در جهت جلب رضایت مشتری باشد. در طراحی اپلیکیشن باید به گونه‌ای قدم بردارید که مشتریان زیادی جذب کنید و آن‌ها را به خود وفادار سازید. یکی از مراحلی که باید در طراحی اپ گوشی باید به آن دقت شود، کاربرپسند بودن است. هر طور حساب کنید یک اپ اندروید و یا IOS پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، ولی باید به سمتی قدم بردارید که این محدودیت‌ها را از بین ببرید. برای این منظور تا می‌توانید باید سطوح دسترسی را ساده‌تر کنید تا مشتری به راحتی هر آنچه می‌خواهد را انجام دهد. مسلما این وظیفه طراح است و باید به این موضوع توجه ویژه‌ای کند.

ارائه راهنما

مطمئنا دراپلیکیشن بخش‌هایی وجود دارند که نیازمند ارائه راهنمایی به کاربر هستند. برای این منظور حتما راهنمایی باید در نظر گرفته شود که کاربران بعد از نصب اپ با آن قسمت ها مختلف اپ را پیمایش کنند.

امنیت اپلیکشن

یکی از مسائلی که بیشترین اهمیت را دارد، بحث امنیت است. در واقع اگر در طراحی اپلیکیشن امنیت را رعایت نکنید مسلما با شکست مواجه خواهید شد. اما چگونه می‌توان این امنیت را زمان طراحی اپلیکیشن رعایت کرد؟
مسلما با کدنویسی استاندارد و صحیح. اگر در کدنویسی خود بی‌دقتی کنید ممکن است با یک شکاف امنیتی بزرگ در آینده رو به رو شوید. پس لطفا در طراحی اپلیکیشن نهایت دقت را به کار ببرید.

ظاهر جذاب و کاربرپسند

از هر چه بگذریم ظاهر قضیه را نمی‌توان نادیده گرفت. همیشه ظاهر آن چیزی است که مشتری بیش از هر چیزی به آن توجه می‌کند. در طراحی برنامه های موبایل باید فاکتورهای زیبایی و جذابیت را در نظر بگیریم؛ بیاد داشته باشید زیبایی یک برنامه به استفاده از رنگ ها زیاد و طراحی های عجیب و غریب نیست. بلکه باید با علم رابطه کاربری و تجربه کاربری نسبت به پیاده سازی اقدام به پیاده سازی نمایید و سلایق شخصی را از نرم افزار ها دور کنید.

هزینه مناسب

اگر خودتان طراح اپلیکیشن هستید که هیچ اما اگر قرار است طراحی اپ خود را به دیگران بسپارید خیلی دقت کنید. باید به فرد یا تیمی این موضوع سپرده شود که در عین حرفه‌ای انجام دادن کار، قیمت به صرفه‌ای از شما دریافت کنند.
حال این سوال مطرح می شود که خودمان اپلیکیشن را طراحی کنیم یا به تیمی که متخصص است واگذار کنیم؟
طراحی اپلیکیشن یک حرفه کاملا تخصصی است که باید طبق اصول و قوانین خاصی انجام شود، اگر شما آشنا به این قوانین هستید که خودتان می‌توانید چنین کاری انجام دهید. فقط کافیست ویژگی‌ها و اصولی را رعایت کنید. اما اگر نمی‌توانید، هرگز دست به کار نشوید و کار را به افراد و تیم‌های متخصص مانند رونیکا بسپارید.

ما در رونیکا چه خدماتی برای طراحی اپلیکیشن ارائه می‌دهیم؟

  • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با امکانات کامل فروشگاه
  • طراحی اپلیکیشن خدماتی
  • طراحی اپلیکیشن اختصاصی
  • طراحی اپلیکیشن به همراه وب سایت
ecommerce فروشگاه اینترنتی
سفارش سایت فروشگاهی ارزان

بهینه سازی اپلیکیشن های موبایل(ASO)

بهینه سازی اپلیکیشن راهی متفاوت با سئوی وب سایت ها دارد.در اصطلاح سئوی اپلیکیشن ها را App Store Optimizationیا همان ASO نام گذاری کرده اند که معنای آن بهینه سازی اپ برای اپ استور ها میباشد. اگر تمامی قوانین بهینه سازی اپلیکیشن (aso) را درست انجام دهید ، تنها به 40 درصد از پتانسیلی که شایسته آن هستید ، خواهید رسید. این به این معناست که بهینه سازی app برای اپ استورها تمام راه نیست. asoفقط زمانی کاربران شما را زیاد میکنند که کاربر مستقیما در پلی استور یا بازار عبارت کلیدی مد نظر را جستجو کند. اما اگر این عبارت در گوگل جستجو شود شانس دیده شدن اپلیکیشن شما چقدر است؟ باید بدانید seo و بهینه سازی موتورهای جستجو نیز به دیده شدن شما کمک خواهد کرد.