درباره داده پردازی رونیکا

شرکت رونیکا با بیش از یک دهه تجربه در حوزه ی فناوری اطلاعات، دنیای وب و اپلیکیشن توانسته است با ارائه ی نمونه کارهای قوی و حرفه ای در این زمینه ها اعتماد مشتریان خود را جلب کند. اکنون برآنیم با اشتیاق و تعهد، برترین خدمات طراحی سایت را همراه با خدمات سئو، تولید محتوا و بهینه سازی، به همراه پشتیبانی و آموزش اولیه مدیریت سایت و هر آنچه مورد نیاز کسب و کار اینترنتی شمااست را همگام با جدیدترین فناوری ها و استانداردهای روز دنیا به کارفرمایان گرامی ارائه نماییم.

  تیم رونیکا متشکل شده از یک گروه قوی از متخصصان حوزه توسعه دهنده وب سایت , مدیروب سایت, پشتیبانی وب سایت, طراح و توسعه دهنده اپلیکیشن, گرافیست, کارشناس سئو و دیجیتال مارکتینگ می باشد که کارنامه ای درخشان از سطح فعالیت های خود به جا گذاشته اند. قبل از اقدام به شروع کار در حوزه ی کسب و کارهای اینترنتی میتوانید با دریافت مشاوره رایگان از نقاط قوت و ضعف ایده ی خود یا حتی رقبایتان آگاه شوید و با قدمی محکم کار خود را آغاز کنید.

درباره ی شرکت رونیکا تیم رونیکا در آغاز حوزه فعالیت خود را در استان همدان آغاز کرد اما بعد از درخواست های همکاری از شهرهای دیگر تیم و کار خود را وسیعتر کرده است تا بتواند پاسخ گوی نیاز شما عزیزان باشد. خوشحالیم که توانسته ایم با دیگر کارفرمایان از هر نقطه از کشور همکاری داشته باشیم.برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ارائه خدمات با ما تماس بگیرید. اگر قصد کوچ کردن به فضای اینترنتی را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی وضعیت بازاراینترنتی حرفه خود را بررسی کنید.برای این موضوع کافیست با مشاوران رونیکا در تماس باشید.