شرکت طراحی سایت داده پردازی رونیکا

طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی حرفه‌ای

pngkit_website-design-images-png_7738287

ویژگی‌های وب سایت شرکتی

خدمات رونیکا برای طراحی سایت های شرکتی

طراحی وب سایت برای شرکت یکی از اهرم‌های برندینگ است. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، فعالیت در نمایشگاه‌ها و تبلیغات نیز می‌تواند اهرم‌های دیگر برای کمک به رشد برندینگ است. به کمک وب سایت می‌توانید خدمات و محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید و داستان سرایی کنید.

 

امکانات پلن

سایت استاندارد

سایت اختصاصی

سایت ویژه

سیستم مدیریت محتوا

آماده

اختصاصی

ویژه

قالب وب سایت

طراحی با صفحه ساز

تم اختصاصی

تم اختصاصی

تنظیمات امنیتی

استاندارد

حرفه‌ای

حرفه‌ای

کاتالوگ خدمات

وبلاگ خبری
مدیریت کاربران محدود نامحدود نامحدود

فرم تماس

چند زبانه*

مشاوره سئو

پشتیبانی*

یک سال رایگان
سرویس پیامک*
امکانات ویژه* محدود نامحدود نامحدود

قیمت

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

قیمت طراحی سایت شرکتی

عوامل تاثیر گذار بر هزینه ی طراحی سایت شرکتی

اولین و مهم‌ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت شرکتی، نوع سیستم مدیریت محتوا است. طراحی وب سایت با کدنویسی از طراحی وب‌سایت وردپرسی کمی گران‌تر است. عوامل دیگر مانند نوع قالب، تعداد صفحات، امکانات ویژه و... میتواند بر قیمت طراحی سایت تاثیر گذار باشد. بهتر است برای دریافت دقیق قیمت طراحی وب سایت شرکتی ابتدا نیازهای خود را از وب‌سایت تعریف کرده و بعد از دریافت وقت مشاوره از تیم داده پردازی رونیکا و نوشتن پروپوزال، قیمت خدمات ارائه داده به شما تعیین شود.

نمونه کارها

طراحی وب‌سایت شرکتی

مشتریان ما

برندهایی که در این 10 سال افتخار همکاری با آن‌ها را داشته‌ایم

سئو سایت شرکتی

سئو (Seo) به مجموعه‌ای از کارها جهت بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل و در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان سایت است. درصورتی که بعد از طراحی سایت به فکر بهبود وضعیت سایت باشید بدون شک بازخورد بهتری از آن خواهید دید. سئوی وبسایت شما در چند مرحله (سئو تکنیکال، تولید محتوا و سئو داخلی، سئو خارجی + تبلیغات سایت) انجام خواهد شد و در هر مرحله گزارش کارهای انجام شده بصورت ماهانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ما در مجموعه‌ی رونیکا خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت ارائه می‌دهیم.

۱. آنالیز سئو وبسایت

اولین گام بعد از طراحی سایت در مجموعه رونیکا، بررسی وضعیت سایت و ارائه گزارشات به کارفرما است

۲. تدوین استراتژی سئو

دومین مرحله، ارائه‌ی راه‌کارها و تعیین مسیر جهت بهینه سازی سایت است.

۳. مشاوره سئو

مرحله سوم، اجرای استراتژی و گزارش ماهانه وب سایت به همراه مشاوره 

سوالات متداول

  1. اولین مرحله از طراحی سایت نیاز سنجی است. شما بعد از تماس با رونیکا به جلسه‌ی مشاوره دعوت می‌شوید. در این جلسه نیاز های شما در قالب یک پرپوزال جمع آوری می‌شود و در نهایت بهترین پکیج طراحی سایت به شما معرفی می‌شود.
  2. هزینه‌ طراحی سایت برای شما فاکتور می شود.
  3. قرار داد طراحی سایت: یک قرار داد برای انجام پروژه‌ ی وب سایت و تمامی امکانات، زمان تحویل پروژه، قیمت طراحی وب سایت و کلیه‌ی جزئیات بین کارفرما و مجری نوشته و امضا می‌شود.
  4. اجرای وب سایت: طبق زمان بندی مشخص در قرارداد طراحی و اجرای سایت انجام می‌شود. این مرحله شامل ثبت دامنه،خرید هاست، طراحی‌قالب بصورت کدنویسی یا سیستم آماده ، تست و تحویل است.

در نهایت پروژه وارد فاز اجرایی می‌شود و در زمان مشخص وب سایت به شما تحویل داده می‌شود.

وردپرس یک سیستم نیمه آماده است که توانایی پاسخ گویی به نیازهای اولیه‌ی یک کسب و کار کوچک را دارد. قیمت طراحی سایت با وردپرس به نسبت کمتر است. شرکت رونیکا برای افرادی که به دنبال طراحی سایت ارزان اما حرفه‌ای در همدان هستند این سرویس را پیشنهاد میکند. وردپرس تمام امکانات را به شما ارائه می دهد، توسعه ی آن در آینده ارزان و راحت است.

برای پروژه هایی که نیاز به امکانات ویژه دارند بهتر است از پکیج های طراحی وب سایت اختصاصی با کدنویسی استفاده شود. این پکیج ها قیمت بالاتری دارند اما دست کارفرما برای توسعه بازتر است و هیچ محدودیتی برای اجرا در آن وجود ندارد.

با توجه به نوع وب سایت و قرار داد تنظیم شده، مدت زمان پشتیبانی از سه ماه تا یک سال بصورت رایگان انجام می‌شود. پشتیبانی وب سایت در همدان توسط تیم رونیکا شامل: آموزش کار با سایت، رفع خطاها، تغییرات جزئی و مشاوره‌ی سئو می‌باشد. 

قیمت طراحی سایت در همدان از به نوع پروژه بستگی دارد. ممکن است قیمت یک میلیون تومان را برای یک وب سایت تک صفحه‌ای برای معرفی تا قیمت ۴۰ میلیون تومان برای یک سامانه‌ی اختصاصی داشته باشیم. همانطور که گفته شد بهتر است هزینه ی ساخت سایت بعد از جلسات پروپوزال نویسی محاسبه شود.

از سرویس های ویژه‌ی رونیکا، تحلیل سایت است. در این سرویس ما تمام مشکلات سایت شما را آنالیز کرده و به شما راهکاری عملی در زمینه بهبود بازدید و فروش سایتتان ارائه خواهیم داد. در واقع در صورتی که شما با رونیکا همکاری کنید علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای که تمام اصول لازم مانند سرعت، مقیاس پذیری، امنیت، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، کاربردپذیری و… در آن رعایت شده است سایر خدمات مرتبط مانند طراحی اپلیکیشن موبایل، خدمات سئو و بهینه سازی سایت، مشاوره بازاریابی اینترنتی و… را نیز خواهید داشت و از طرف دیگر کارشناسان باتجربه ما همواره در کنار شما هستند تا بتوانند شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی راهنمایی کنند. با خیال راحت می توانید رشد کسب و کار خود در فضای مجازی را به رونیکا بسپارید.

ما وب‌سایتی می‌سازیم که شما را به هدفتان نزدیک‌تر کند

بزرگ‌ترین هدف ما ماندگاری و رشد مشتریانمان در صنعت دیجیتال است. به همین جهت مجموعه‌ای را فراهم کرده‌ایم تا بتواند صفر تا صد پاسخ‌گوی نیاز شما در راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.