شرکت داده‌پردازی رونیکا

خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ

بهبود رتبه و ترافیک سایت

بهبود رتبه سایت در نتایج جست و جو

مراحل انجام سئو وب سایت

چگونه سایت خود را در نتایج جست و جو ببینیم؟ چگونه یک کانال ورود مشتری از طریق گوگل پیدا کنیم؟ آیا راهی هست برند خود را بیشتر در نمایش بگذاریم و آگاهی از برند را بالاتر ببریم؟ خدمات بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) باعث می‌شود که کسب‌وکار شما در موتورهای جستجو بهتر دیده شود و در نتایج برتر قرار بگیرد. سئو یک بازی صبر است و هیچ رازی در آن وجود ندارد. ما استراتژی مخصوص به حوزه‌ی کاری شما را طراحی و اجرا می‌کنیم. بطور کل سه پایه‌ی اصلی سئوی تکنیکال، سئو داخلی و سئوی خارجی فرآیند انجام یک پروژه‌ی سایت را تشکیل می‌دهند. هر یک از این پایه‌ها مکمل دیگری هستند و برای رسیدن به موفقیت باید تمام مراحل را با دقت پیمود. بطور مختصر بصورت نموداری بخشی از مراحل اصلی را در تصویر زیر آورده‌ایم.

 

سئو کمک می کند تا توجه بیشتری به محتوای وب سایت شما جلب شود و این به معنای ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر و فروش بیشتر است.

هزینه انجام خدمات سئو

هزینه‌ی انجام پروژه‌ی سئو به چندین عامل بستگی دارد. اولین و مهم‌ترین عامل به محدوده‌ی فعالیت شما (در سطح کشور یا محلی) و همچنین میزان رقابت در صنعت مورد نظر شما است. بهتر است هزینه‌ی انجام خدمات سئو را بعد از جلسات مشاوره با تیم دیجیتال مارکتینگ رونیکا و بررسی سایت و حوزه‌ی شما محاسبه شود.

مشتریان ما

برندهایی که در این 10 سال افتخار همکاری با آن‌ها را داشته‌ایم

خدمات سئو رونیکا

داده پردازی رونیکا برای پروژه‌ی سئوی سایت شما چه کارهایی را انجام ‌می‌دهد؟

این مراحل تنها یک چارچوب اولیه هستند و ممکن است بسته به نیازها و خواسته‌های مشتری و حوزه‌ی کسب‌وکار  تغییراتی داشته باشند. برای ارائه خدمات بهینه‌سازی موتورهای جستجو مؤثر، ارتباط مستمر با مشتری و تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردارند. ما در هر مرحله از انجام کار گزارشی از روند انجام کار را به همراه نتایج بدست آمده به شما ارائه می‌کنیم. 

سئو یک استراتژی راهبردی است که تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر موفقیت آنلاین کسب‌وکارها دارد. با بهبود رتبه در موتورهای جستجو، نه تنها به تعداد بیشتری کاربر دسترسی خواهید داشت، بلکه به اعتبار و اعتماد بیشتر مخاطبان خود دست یافته و ترافیک کیفی به وب‌سایت خود جذب خواهید کرد.

انجام پروژه‌ی سئو سایت فروشگاهی، سئو وب سایت شرکتی، سئو وب سایت خدماتی، سئو وب سایت آموزشی و ... هر کسب‌و کار آنلاین دیگر را با رونیکا تجربه کنید.

تحلیل و تحقیقات اولیه

  • شناسایی و تحلیل مخاطبین هدف: مشتریان مخاطب شما کیستند؟ چه نیازها و ترجیحاتی دارند؟
  • تحلیل رقبا: بررسی و تجزیه و تحلیل رقبا در صفحات نتایج جستجو و موقعیتشان.
  • انتخاب و تحلیل واژه‌های کلیدی: تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی مهم و مرتبط با کسب‌وکار مشتری

بهینه‌سازی داخلی

  • بهینه‌سازی محتوا: تولید محتوا با تأکید بر واژه‌های کلیدی مهم
  • بهینه‌سازی تگ‌ها: بهینه‌سازی عناوین، توضیحات متا، هدینگ‌ها و سایر تگ‌های مهم
  • بهبود ساختار و ناوبری: بهبود ساختار صفحات و ناوبری برای تجربه کاربری بهتر و افزایش رتبه در موتورهای جستجو.

بهینه‌سازی خارجی

  • ایجاد پیوندهای باکیفیت: ساخت پیوندهای باکیفیت و مرتبط با سایت از منابع معتبر
  • بهینه‌سازی رویکردهای اشتراک‌گذاری: به اشتراک‌گذاری محتوا و ایجاد ارتباط با سایت‌ها و وبلاگ‌های مشابه توجه کنید.
  • پایش عملکرد سایت: پایش رتبه‌بندی‌ها، ترافیک و کلیک‌ها بر روی وب‌سایت

سوالات متداول

از سرویس های ویژه‌ی رونیکا، تحلیل سایت است. در این سرویس ما تمام مشکلات سایت شما را آنالیز کرده و به شما راهکاری عملی در زمینه بهبود بازدید و فروش سایتتان ارائه خواهیم داد. در واقع در صورتی که شما با رونیکا همکاری کنید علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای که تمام اصول لازم مانند سرعت، مقیاس پذیری، امنیت، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، کاربردپذیری و… در آن رعایت شده است سایر خدمات مرتبط مانند طراحی اپلیکیشن موبایل، خدمات سئو و بهینه سازی سایت، مشاوره بازاریابی اینترنتی و… را نیز خواهید داشت و از طرف دیگر کارشناسان باتجربه ما همواره در کنار شما هستند تا بتوانند شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی راهنمایی کنند. با خیال راحت می توانید رشد کسب و کار خود در فضای مجازی را به رونیکا بسپارید.

با سئوی هدفمند، مشتری واقعی را جذب کنید

بزرگ‌ترین هدف ما ماندگاری و رشد مشتریانمان در صنعت دیجیتال است. به همین جهت مجموعه‌ای را فراهم کرده‌ایم تا بتواند صفر تا صد پاسخ‌گوی نیاز شما در راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.